Copyright © 2002 - 2010, Droomland Slaapvoorlichters
Droomland is trots en zuinig op de sterke naam die sinds 1979 is opgebouwd. Om beschadiging aan de naam Droomland te voorkomen, zijn er duidelijke afspraken over het gebruik van de naam Droomland, het logo en de beelden van Droomland. Droomland staat niet toe dat één van haar intellectuele eigendomsrechten zonder haar voorafgaande uitdrukkelijke toestemming wordt verveelvoudigd of openbaar gemaakt door derden.
Gebruik door derden: Wij verzoeken daarom iedere persoon of organisatie die gebruik wil maken van de naam, het logo of enig ander intellectueel eigendomsrecht van Droomland, vooraf contact op te nemen met de directie van Droomland. Per aanvraag/situatie wordt een afweging gemaakt of toestemming wordt verleend. In het geval dat geen toestemming is verleend maar er door derden toch gebruik wordt gemaakt van een intellectueel eigendomsrecht van Droomland, zal Droomland zich op haar rechten beroepen en degene die gebruik maakt van een intellectueel eigendomsrecht in rechte kunnen betrekken. De hieruit voortvloeiende kosten zullen op de derde partij worden verhaald.
Het gebruik van intellectuele eigendomsrechten van Droomland voor commerciële doeleinden is in geen enkele situatie toegestaan mits Droomland daarvoor uitdrukkelijke toestemming heeft verleend.
voor vragen of informatie kunt u contact opnemen met: Droomland B.V. Aalsterweg 59 5615 CB EINDHOVEN telefoon: 040-2118364 e-mail: info@droomland.nl
|
|
|
|